خانهسفرهای تخصصی

سفر پرنده‌نگری؛ تالاب البرز

سفر پرنده‌نگری؛ تالاب البرز (استان قم)

پرنده‌نگری به عنوان یکی از شاخه‌های جذاب اکوتوریسم است که سالانه تعداد قابل‌توجه از علاقه‌مندان به حوزه جانوران به خصوص پرندگان در برنامه‌های مشابه، شرکت می‌کنند و از نزدیک با رفتار و اکولوژی آنها آشنا می‌شوند. در این سفر تخصصی که توسط باشگاه جانوران ایرانشناسی برگزار می‌شود، در سایت تالاب البرز استان قم، می‌توانید همراه با توضیحات کارشناس سفر، آقای رضا علی‌اصل، با تنوع خوبی از پرندگان شکاری منطقه آشنا شوید و تجربه‌ای شگفت‌انگیز برای خود داشته باشید.

 با ما همراه باشید در باشگاه جانوران ایرانشناسی

با توجه به تخصصی‌بودن نوع سفر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی این سفر به‌صورت دسته‌جمعی نبوده و حداکثر ظرفیت این سفر 15 نفر است.

این سفر، یک سفر دوستانه بوده و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی همسفران با ماشین شخصی خود همراه‌ خواهند ‌بود‌ و رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی اعم از ماسک و فاصله اجتماعی از اصول اصلی سفر است.

تاریخ حرکت: سفر پرنده‌نگری؛ تالاب البرز واقع در نزدیکی شهر قم در ساعت 5:30 صبح روز جمعه مورخ 1400/08/07 برگزار می‌شود. لوکیشن بعد از ثبت‌نام اعلام می‌شود.

مدت زمان سفر: این بازدید بسته به موقعیت طبیعی و حضور متنوع گونه‌های قابل بازدید و با نظر کارشناس همراه، حدود 5 تا 6 ساعت به طول می‌انجامد. در این سفر مجموعه ایران شناسی یک میان وعده، پذیرای شما خواهد بود.

لوازم مورد نیاز: ماسک، مواد ضدعفونی‌کننده، دوربین دوچشمی مناسب، کفش طبیعت‌گردی سبک، لباس مناسب فصل، آب مقدار کافی، یک وعده سبک نهار، زیرانداز، کوله مناسب، داروهای شخصی.

خدمات این سفر: بیمه*، یک میان‌وعده، کارشناس سفر، مجوز سفر، لیدر

*بیمه مسؤلیت مدنی در زمان پیاده‌روی و مرحله اجر

کتاب‌های مرتبط